Tilmelding

Medlemmer i Brande City

Nedenfor er en oversigt over nuværende medlemmer af Brande City i udvalgene Detail, Erhverv samt Sport & Kultur.
Foruden nedenstående medlemmer er der udvalget ”Borger- & Aktivitet”, hvor de individuelle medlemmer kun bliver vist hvis medlemmet har givet tilladelse dertil.

Se kun: Detail  Borger  Erhverv  Sport & Kultur 

Medlem Adresse E-mail Webadresse Telefon
AJ Ruden Holmevej 1 mail@ajruden.dk www.ajruden.dk 75772882
Bestseller Jernbanegade 9 staff.shop@bestseller.com www.bestseller.com
Biomar Myl. Erichsensvej 35 invoice@biomar.dk www.biomar.dk 97180722
Blåhøj El Buelundvej 1, Blåhøj anette@be-as.dk www.be-as.dk
Brande Apotek Storegade 13 258ba@apoteket.dk www.brandeapotek.a-apoteket.dk 97180388
Brande Bladet Storegade 25 post@brandebladet.dk www.brandebladet,dk 97182838
Brande Bladet Storegade 25 vj@brandebladet.dk www.brandebladet.dk 97182838
Brande Brillecenter Storegade 32 mona@brande-brillecenter.dk www.brandebrillecenter.dk 97182802
Brande Oldboys Blichersvej 51 gitteholt76@gmail.com
Brande Smykkecenter Storegade 32 mail@brandesmykkecenter.dk 97182809
Brande Vognfabrik Lillebælt 3 mail@brandevognfabrik.dk www.brandevognfabrik.dk 97181222
Cafe Tankefryd Storegade 30 mail@cafetankefryd.dk www.cafetankefryd.dk 97180788
Centrum Tapet og Farver Storegade 23 gammhansen@mail.dk 97180400
CHIC Storegade 24 anita@chicbrande.dk
Connexion Tie Borupvej 1b mail@connexion-tie.com www.cxdk.com 97183600
Connie Pedersen Nørregårdsvej 7
Connie Pedersen Nørregårdsvej 7 infodetail@brandecity.dk
Cykelcenter Midtjylland Storegade 17 kontakt@cykelcentermidtjylland.dk www.cykelcentermidtjylland.dk
Den Jyske Sparekasse A/S Storegade 5 brande@djs.dk www.djs.dk/om-os/organisation/filialer/brande 97148100
Den Jyske Sparekasse A/S Storegade 5 brande@djs.dk www.djs.dk/om-os/organisation/filialer/brande 97148100
Din Tandlæge Torvegade 8 brandetand@brandetand.dk www.dintandlaege-brande.dk 97180079
El-Huset Brande ApS Nørregade 16 kbp@elhuset-brande.dk www.elhuset-brande.dk 97181244
Handelsbanken Storegade 36 brande@handelsbanken.dk www.handelsbanken.dk 44564800
Handelsbanken Storegade 36 brande@handelsbanken.dk www.handelsbanken.dk 44564800
Herning Folkeblad Storegade 48 okonomi@herningfolkeblad.dk www.herningfolkeblad.dk 97180506
Holm og Hauge Blomsterkunst Lundfod Stationsvej 1 7160@interflora.dk 97182620
Hosekræmmeren Torvegade 14 hoseren@mail.dk 97181848
Hotel Dalgas Storegade 2 dalgas@hoteldalgas.dk www.hoteldalgas.dk 97181300
Imerco Storegade 33 bc33920@imerco.dk www.imerco.dk/find-imerco/imerco-brande 97181517
Kagehuset Jernbanegade 4 stjo_90@hotmail.com www.kagehusetdetlillebageri.dk 97180108
Kent Lykke Vestermarken, 18
KNN Support ApS Brandlundvej knn@knnsupport.dk www.knnsupport.dk
Kvickly Storegade 60 anders.kristensen@kvickly.dk www.kvickly.dk/find-butik/kvickly-brande/5750 96423800
Lokalbolig Brande Storegade 38 mbp@lokalbolig.dk www.lokalbolig.dk/ejendomsmaegler/brande/7330/storegade-38/319 97180100
LOOP Fitness Chr. Bergsvej 5 jly@loopfitness.email www.loopfitness.com/da/brande
Mads Ruglykke Ny Sandfeldvej 66
Malerfirmaet Jørgen Larsen Revlingevej 2 jorgen@malerfirmaetjl.dk www.malerfirmaetjl.dk
Maskinfabrikken Apollo Industrivej 2 svm@apollo.dk www.apollo.dk 97180690
MP Boligtextil Storegade 46 mpboligtextil@mail.tele.dk www.mp-boligtextil.dk 97182949
Name It Jernbanegade 9 bsdn8852@bestseller.com www.bestseller.com 97183900
Noa Cafe & Restaurant Jernbanegade 1-3 kom.mamadi@gmail.com
Nordea Storegade 50 christian.thisgaard@nordea.dk 70333333
Nordea Storegade 50 christian.thisgaard@nordea.dk 70333333
Nyt Syn Brande ApS Torvet 2 brande@nytsyn.dk www.nytsyn.dk 97180876
Nørgaards Nostalgi Storegade 35 simone_kruse@hotmail.com 22821049
Partner Revision Torvegade 22 brande@partner-revision.dk www.partner-revision.dk 97180366
REMA 1000 Vestergårdsvej 3 779@rema1000.dk www.rema1000.dk 96420624
Remisen Brande Remisevej 1 center@remisenbrande.dk www.remisenbrande.dk 97180909
Revisionsfirmaet Peder Holt Storegade 5, 1. sal faktura@pederholt.dk www.pederholt.dk 96422200
Skandinavisk Textil Kemi ApS. Peder Larsens Vej 3 info@stkemi.dk www.stkemi@dk 97184433
Skattekisten Storegade 26 boelsgaard@mvb.net
Skoland Storegade 14 molbjergsko@mail.dk www.moelbjergsko.dk 97184290
Smagshuset Ågade 2 kreditor@smagshuset.dk www.smagshuset.dk
Sportsmaster Storegade 14 brande.butikschef@sportsmaster.dk www.sportsmaster.dk 97180062
Stark Bonusvej 2 ja.brande@stark.dk www.stark.dk 96423222
Sydbank Torvet 1 jesper.sand@sydbank.dk www.sydbank.dk/privat/kontakt/kontakt/afdelinger 74376180
Sydbank Torvet 1 jesper.sand@sydbank.dk www.sydbank.dk/privat/kontakt/kontakt/afdelinger 74376180
Telekæden, Brande ApS Storegade 31D bj@telebent.dk www.telebent.dk 97182013
Tøjeksperten Storegade 30 brande@tojeksperten.dk www.toejeksperten.dk/butikker/tojeksperten-brande 97180822
Uhre Friskole Gejlbjergvej 4, Uhre kontakt@uhrefriskole.dk www.uhrefriskole.dk 97187034
Ulbrichsen Storegade 28 hans@ulbrichsen.dk www.ulbrichsen.dk 97180152
Vagns Krostue Storegade 21 vagnskrostue@gmail.com 97180003
Vognmand Michael Andersen Myl Erichensvej 70 michael@matransport.dk
Værkstedet v/ Asta Mortensen Hyvildvej 8 jamu@mail.dk 50992318
Welcon A/S Vejlevej 270 welcon@welcon.dk www.welcon.dk 30186100
Æ Pølsevogn Vejlevej 30 michael@matransport.dk
Ældresagen Brande Johannes Hansens Vej 1, 7330 Brande mb.risbjerg@outlook.com www.aeldresagen.dk/lokalafdelinger/brande

Nyheder

Sponsorer